F6505 Russet | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6505 Russet |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6505 Russet | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
F6505 Russet | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6505 Russet |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |
Original: $58.00
-65%$58.00
$20.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6505 Russet |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |












