F6512 Brown Sugar | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Product# F6512 Brown Sugar. Enjoy this exceptional Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6512 Brown Sugar |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6512 Brown Sugar | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
F6512 Brown Sugar | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Product# F6512 Brown Sugar. Enjoy this exceptional Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6512 Brown Sugar |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |
$58.00
F6512 Brown Sugar | Brown, Texture - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Product# F6512 Brown Sugar. Enjoy this exceptional Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6512 Brown Sugar |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |












