F6514 Arbor | Green, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Item# F6514 Arbor. Enjoy this inspiring Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6514 Arbor |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6514 Arbor | Green, Texture - Greenhouse Fabric
F6514 Arbor | Green, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Item# F6514 Arbor. Enjoy this inspiring Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6514 Arbor |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Texture |
$58.00
F6514 Arbor | Green, Texture - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Item# F6514 Arbor. Enjoy this inspiring Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6514 Arbor |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Texture |












