F6518 Laurel | Green, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Item F6518 Laurel. Enjoy this rare Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6518 Laurel |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6518 Laurel | Green, Solid - Greenhouse Fabric
F6518 Laurel | Green, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Item F6518 Laurel. Enjoy this rare Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6518 Laurel |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Solid |
$58.00
F6518 Laurel | Green, Solid - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Item F6518 Laurel. Enjoy this rare Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6518 Laurel |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Solid |












