F6519 Sierra | Orange, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU# F6519 Sierra. Enjoy this superb Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6519 Sierra |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6519 Sierra | Orange, Solid - Greenhouse Fabric
F6519 Sierra | Orange, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU# F6519 Sierra. Enjoy this superb Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6519 Sierra |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Solid |
$58.00
F6519 Sierra | Orange, Solid - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU# F6519 Sierra. Enjoy this superb Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6519 Sierra |
| Width | 57" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Solid |












