F6525 Toffee | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Item# F6525 Toffee. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6525 Toffee |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6525 Toffee | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
F6525 Toffee | Brown, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Item# F6525 Toffee. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6525 Toffee |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |
$48.00
F6525 Toffee | Brown, Texture - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Item# F6525 Toffee. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6525 Toffee |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Brown |
| Color | Texture |












