F6536 Clove | Orange, Stripes - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6536 Clove |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260 |
| Country of origin | China |
| Content | 55% Rayon, 45% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6536 Clove | Orange, Stripes - Greenhouse Fabric
F6536 Clove | Orange, Stripes - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6536 Clove |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260 |
| Country of origin | China |
| Content | 55% Rayon, 45% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Stripes |
Original: $58.00
-65%$58.00
$20.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6536 Clove |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260 |
| Country of origin | China |
| Content | 55% Rayon, 45% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Stripes |












