F924454 | Yutori Fabric Book, Weeping Blossom, White - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924454 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 27 (68.58 cm) |
| Repeat V | 62 (157.48 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 20000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F924454 | Yutori Fabric Book, Weeping Blossom, White - Thibaut Fabric
F924454 | Yutori Fabric Book, Weeping Blossom, White - Thibaut Fabric
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924454 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 27 (68.58 cm) |
| Repeat V | 62 (157.48 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 20000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Thibaut |
| Pattern Number | F924454 |
| Pattern Name | Weeping Blossom |
| Collection | Yutori Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 27 (68.58 cm) |
| Repeat V | 62 (157.48 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 20000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Beige |
| Theme | Floral |














