Gwf-3828.311.0 | Riven, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3828.311.0 |
| Pattern Name | Riven |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.2" |
| Vert. Repeat | 23.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwf-3828.311.0 | Riven, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
Gwf-3828.311.0 | Riven, Kelly Wearstler Transit - Lee Jofa Modern Fabric
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3828.311.0 |
| Pattern Name | Riven |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.2" |
| Vert. Repeat | 23.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |
Original: $274.05
-65%$274.05
$95.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWF-3828.311.0 |
| Pattern Name | Riven |
| Collection | Kelly Wearstler Transit |
| Width | 54.2" |
| Vert. Repeat | 23.25" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | LINEN - 100% |
| Finish | SANFORIZED ; |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |













