Gwp-3742-52 | Sonoma Wc, Stoke Textured - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3742.52.0
This pattern is priced by the yard minimum 5 yard then 1 yard increments.
Buy Lee Jofa Modern Wallpaper Pattern GWP-3742.52.0 pattern name Sonoma Wc from the collection Kelly Wearstler Glyph Wallcovering. Enjoy this STOKE Textured Wallpaper. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3742.52.0 |
| Pattern Name | Sonoma Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 44" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | STOKE |
| Theme | Textured |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Gwp-3742-52 | Sonoma Wc, Stoke Textured - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3742.52.0
Gwp-3742-52 | Sonoma Wc, Stoke Textured - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3742.52.0
This pattern is priced by the yard minimum 5 yard then 1 yard increments.
Buy Lee Jofa Modern Wallpaper Pattern GWP-3742.52.0 pattern name Sonoma Wc from the collection Kelly Wearstler Glyph Wallcovering. Enjoy this STOKE Textured Wallpaper. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3742.52.0 |
| Pattern Name | Sonoma Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 44" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | STOKE |
| Theme | Textured |
$157.11
Original: $448.88
-65%Gwp-3742-52 | Sonoma Wc, Stoke Textured - Lee Jofa Modern Wallpaper - Gwp-3742.52.0—
$448.88
$157.11Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard minimum 5 yard then 1 yard increments.
Buy Lee Jofa Modern Wallpaper Pattern GWP-3742.52.0 pattern name Sonoma Wc from the collection Kelly Wearstler Glyph Wallcovering. Enjoy this STOKE Textured Wallpaper. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Lee Jofa Modern |
| Pattern Number | GWP-3742.52.0 |
| Pattern Name | Sonoma Wc |
| Collection | Kelly Wearstler Glyph Wallcovering |
| Width | 44" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SILK - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ;PAPER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | STOKE |
| Theme | Textured |





