Ll3244 | Layered Luxe, Vanishing Point - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL3244 |
| Pattern Name | Vanishing Point |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ll3244 | Layered Luxe, Vanishing Point - Antonina Vella Wallpaper
Ll3244 | Layered Luxe, Vanishing Point - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL3244 |
| Pattern Name | Vanishing Point |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | LL3244 |
| Pattern Name | Vanishing Point |
| Collection | Layered Luxe |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 24" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












