M1635 | Medley, Metro Rose Gold Tile - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1635 |
| Pattern Name | Metro Rose Gold Tile |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Metallic |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



M1635 | Medley, Metro Rose Gold Tile - Brewster Wallpaper
M1635 | Medley, Metro Rose Gold Tile - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1635 |
| Pattern Name | Metro Rose Gold Tile |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Metallic |
| Theme | Abstract |
Original: $21.00
-65%$21.00
$7.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1635 |
| Pattern Name | Metro Rose Gold Tile |
| Collection | Medley |
| Width | 20.5" |
| Match | Straight |
| Repeat | 25.2" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Expanded Vinyl |
| Washability | Washable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 56.4 |
| Color | Metallic |
| Theme | Abstract |












