M1643 | Medley, Kirby Charcoal Stripe - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1643 |
| Pattern Name | Kirby Charcoal Stripe |
| Collection | Medley |
| Width | 20.86" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



M1643 | Medley, Kirby Charcoal Stripe - Brewster Wallpaper
M1643 | Medley, Kirby Charcoal Stripe - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1643 |
| Pattern Name | Kirby Charcoal Stripe |
| Collection | Medley |
| Width | 20.86" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Original: $21.00
-65%$21.00
$7.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | M1643 |
| Pattern Name | Kirby Charcoal Stripe |
| Collection | Medley |
| Width | 20.86" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.4 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |












