Ma34922 | Opulent Accents, Shimmering Moire Taupe Textured - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA34922 |
| Pattern Name | Shimmering Moire Taupe Textured |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Straight |
| Repeat | 27.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ma34922 | Opulent Accents, Shimmering Moire Taupe Textured - Antonina Vella Wallpaper
Ma34922 | Opulent Accents, Shimmering Moire Taupe Textured - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA34922 |
| Pattern Name | Shimmering Moire Taupe Textured |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Straight |
| Repeat | 27.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |
Original: $212.50
-65%$212.50
$74.38Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA34922 |
| Pattern Name | Shimmering Moire Taupe Textured |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Straight |
| Repeat | 27.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |












