Ma34940 | Opulent Accents, Glistening Quartz Champagne Beaded - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA34940 |
| Pattern Name | Glistening Quartz Champagne Beaded |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Ma34940 | Opulent Accents, Glistening Quartz Champagne Beaded - Antonina Vella Wallpaper
Ma34940 | Opulent Accents, Glistening Quartz Champagne Beaded - Antonina Vella Wallpaper
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA34940 |
| Pattern Name | Glistening Quartz Champagne Beaded |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Antonina Vella |
| Pattern Number | MA34940 |
| Pattern Name | Glistening Quartz Champagne Beaded |
| Collection | Opulent Accents |
| Width | 27.6" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 75.9 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |












