Mx9607 | Astoria, Laelynn - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9607 |
| Pattern Name | Laelynn |
| Collection | Astoria |
| Width | 36" |
| Match | Straight |
| Repeat | 11.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Embroidered Sisal Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 72 |
| Color | Brown |
| Theme | Grasscloth |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mx9607 | Astoria, Laelynn - Ronald Redding Wallpaper
Mx9607 | Astoria, Laelynn - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9607 |
| Pattern Name | Laelynn |
| Collection | Astoria |
| Width | 36" |
| Match | Straight |
| Repeat | 11.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Embroidered Sisal Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 72 |
| Color | Brown |
| Theme | Grasscloth |
Original: $93.50
-65%$93.50
$32.73Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9607 |
| Pattern Name | Laelynn |
| Collection | Astoria |
| Width | 36" |
| Match | Straight |
| Repeat | 11.8" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Embroidered Sisal Grasscloth |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 72 |
| Color | Brown |
| Theme | Grasscloth |














