Zm2864 | Artisan Studio, Modernist Motif Linseed Oil - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2864 |
| Pattern Name | Modernist Motif Linseed Oil |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Zm2864 | Artisan Studio, Modernist Motif Linseed Oil - York Wallpaper
Zm2864 | Artisan Studio, Modernist Motif Linseed Oil - York Wallpaper
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2864 |
| Pattern Name | Modernist Motif Linseed Oil |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |
Original: $127.50
-65%$127.50
$44.62Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | York Wallcoverings |
| Pattern Number | ZM2864 |
| Pattern Name | Modernist Motif Linseed Oil |
| Collection | Artisan Studio |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 20.5" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Brown |
| Theme | Geometric |














