W7972-06 | Paramo Vinyls Campo Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7972-06 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Campo Terracotta |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W7972-06 | Paramo Vinyls Campo Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
W7972-06 | Paramo Vinyls Campo Terracotta - Osborne & Little Wallpaper
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7972-06 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Campo Terracotta |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Osborne & Little |
| Pattern Number | W7972-06 |
| Pattern Name | Paramo Vinyls Campo Terracotta |
| WEIGHT GSM | 3.2 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27ins) |
| Match | 3.2 |
| Repeat CM (INS) | - (-) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Brown |
| Theme | Solid |















