Mx9646 | Astoria, Royal Damask - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9646 |
| Pattern Name | Royal Damask |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 36" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Pink |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Mx9646 | Astoria, Royal Damask - Ronald Redding Wallpaper
Mx9646 | Astoria, Royal Damask - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9646 |
| Pattern Name | Royal Damask |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 36" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Pink |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | MX9646 |
| Pattern Name | Royal Damask |
| Collection | Astoria |
| Width | 27" |
| Match | Straight |
| Repeat | 36" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | 60.8 |
| Color | Pink |
| Theme | Damask |














