Ncw4396-02 | Ashdown Brideshead Ivory - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4396-02 |
| Pattern Name | Ashdown Brideshead Ivory |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 53 (21) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4396-02 | Ashdown Brideshead Ivory - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4396-02 | Ashdown Brideshead Ivory - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4396-02 |
| Pattern Name | Ashdown Brideshead Ivory |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 53 (21) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4396-02 |
| Pattern Name | Ashdown Brideshead Ivory |
| WEIGHT GSM | 130 |
| Width | 10m x 52cm (11 yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 53 (21) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Neutral |
| Theme | Damask |















