Ncw4277-05 | Coromandel Meredith Sage - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4277-05 |
| Pattern Name | Coromandel Meredith Sage |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 42 (16½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4277-05 | Coromandel Meredith Sage - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4277-05 | Coromandel Meredith Sage - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4277-05 |
| Pattern Name | Coromandel Meredith Sage |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 42 (16½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Damask |
Original: $328.00
-65%$328.00
$114.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4277-05 |
| Pattern Name | Coromandel Meredith Sage |
| WEIGHT GSM | 1.5 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 42 (16½) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Damask |















