Pdg1157/06 | Karakusa - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1157-06 |
| Pattern Name | Karakusa |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1157/06 | Karakusa - Designer Guild Wallpaper
Pdg1157/06 | Karakusa - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1157-06 |
| Pattern Name | Karakusa |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Damask |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1157-06 |
| Pattern Name | Karakusa |
| WEIGHT GSM | 150 |
| Width | 52cm (20 1/4") |
| Repeat CM (INS) | 52cm (20 1/4") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Damask |















