Ncw4006-03 | Giverny Ornella - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
View Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4006-03 pattern name Giverny Ornella color name Grey. Enjoy this beautiful wallpaper. Samples are available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4006-03 |
| Pattern Name | Giverny Ornella |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Architectural |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4006-03 | Giverny Ornella - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4006-03 | Giverny Ornella - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
View Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4006-03 pattern name Giverny Ornella color name Grey. Enjoy this beautiful wallpaper. Samples are available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4006-03 |
| Pattern Name | Giverny Ornella |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Architectural |
$280.00
Ncw4006-03 | Giverny Ornella - Nina Campbell Wallpaper—
$280.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
View Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4006-03 pattern name Giverny Ornella color name Grey. Enjoy this beautiful wallpaper. Samples are available. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4006-03 |
| Pattern Name | Giverny Ornella |
| WEIGHT GSM | 1 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 61 (24) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Architectural |














