Ncw4200-02 | Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Order Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4200-02 pattern name Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey color name Multi Color. Enjoy this impeccable wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4200-02 |
| Pattern Name | Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey |
| WEIGHT GSM | 1.155 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Architectural |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4200-02 | Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4200-02 | Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey - Nina Campbell Wallpaper
Priced Per 11 Yard Roll.
Order Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4200-02 pattern name Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey color name Multi Color. Enjoy this impeccable wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4200-02 |
| Pattern Name | Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey |
| WEIGHT GSM | 1.155 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Architectural |
$546.00
Ncw4200-02 | Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey - Nina Campbell Wallpaper—
$546.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Priced Per 11 Yard Roll.
Order Nina Campbell Wallpaper Pattern NCW4200-02 pattern name Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey color name Multi Color. Enjoy this impeccable wallpaper. Cuttings are available always online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4200-02 |
| Pattern Name | Fontibre Keightleys Folio Multi/Grey |
| WEIGHT GSM | 1.155 |
| Width | 10m x 68.5cm (11yds x 27 ins) |
| Repeat CM (INS) | 76 (30) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Architectural |














