Ncw4355-02 | Les Indiennes Arles Dove/Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4355-02 |
| Pattern Name | Les Indiennes Arles Dove/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 54 (21¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Ncw4355-02 | Les Indiennes Arles Dove/Silver - Nina Campbell Wallpaper
Ncw4355-02 | Les Indiennes Arles Dove/Silver - Nina Campbell Wallpaper
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4355-02 |
| Pattern Name | Les Indiennes Arles Dove/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 54 (21¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Nina Campbell |
| Pattern Number | NCW4355-02 |
| Pattern Name | Les Indiennes Arles Dove/Silver |
| WEIGHT GSM | 1.3 |
| Width | 10m x 52cm (11yds x 20½ins) |
| Repeat CM (INS) | 54 (21¼) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |












