P2025104-330 | Kingsley Mural Gc, Green Toile - Lee Jofa Wallpaper - P2025104.330.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025104.330.0 |
| Pattern Name | Kingsley Mural Gc |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 136" |
| Vert. Repeat | 118.2" |
| Horz. Repeat | 136" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | VERDURE |
| Theme | Toile |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025104-330 | Kingsley Mural Gc, Green Toile - Lee Jofa Wallpaper - P2025104.330.0
P2025104-330 | Kingsley Mural Gc, Green Toile - Lee Jofa Wallpaper - P2025104.330.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025104.330.0 |
| Pattern Name | Kingsley Mural Gc |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 136" |
| Vert. Repeat | 118.2" |
| Horz. Repeat | 136" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | VERDURE |
| Theme | Toile |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025104.330.0 |
| Pattern Name | Kingsley Mural Gc |
| Collection | Kingsley Wallcovering |
| Width | 136" |
| Vert. Repeat | 118.2" |
| Horz. Repeat | 136" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 85%;COTTON - 15% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | VERDURE |
| Theme | Toile |











