P2025119-1630 | Tiger Queen Gc, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025119.1630.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025119.1630.0 |
| Pattern Name | Tiger Queen Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.4" |
| Vert. Repeat | 90.3" |
| Horz. Repeat | 33.4" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025119-1630 | Tiger Queen Gc, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025119.1630.0
P2025119-1630 | Tiger Queen Gc, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025119.1630.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025119.1630.0 |
| Pattern Name | Tiger Queen Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.4" |
| Vert. Repeat | 90.3" |
| Horz. Repeat | 33.4" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Original: $1,085.18
-65%$1,085.18
$379.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025119.1630.0 |
| Pattern Name | Tiger Queen Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.4" |
| Vert. Repeat | 90.3" |
| Horz. Repeat | 33.4" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |











