P2025112-31 | Just Bananas Gc, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.31.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.31.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025112-31 | Just Bananas Gc, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.31.0
P2025112-31 | Just Bananas Gc, Green Tropical - Lee Jofa Wallpaper - P2025112.31.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.31.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |
Original: $1,063.13
-65%$1,063.13
$372.10Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025112.31.0 |
| Pattern Name | Just Bananas Gc |
| Collection | Lilly Pulitzer Iii Wallcovering |
| Width | 33.46" |
| Vert. Repeat | 33.46" |
| Horz. Repeat | 33.46" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Tropical |











