W4285-517 | Kravet Design, W4285-517 Trees - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4285.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

W4285-517 | Kravet Design, W4285-517 Trees - Kravet Wallpaper
W4285-517 | Kravet Design, W4285-517 Trees - Kravet Wallpaper
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4285.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Original: $378.68
-65%$378.68
$132.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Kravet |
| Pattern Number | W4285.517.0 |
| Pattern Name | Kravet Design |
| Collection | Ronald Redding Classics |
| Width | 66.5" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 66.5" |
| Unit of measure | EACH |
| Content | SISAL - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Trees |











