P2025121-530 | Ellis Paper, Green Abstract - Lee Jofa Wallpaper - P2025121.530.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025121.530.0 |
| Pattern Name | Ellis Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 27.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P2025121-530 | Ellis Paper, Green Abstract - Lee Jofa Wallpaper - P2025121.530.0
P2025121-530 | Ellis Paper, Green Abstract - Lee Jofa Wallpaper - P2025121.530.0
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025121.530.0 |
| Pattern Name | Ellis Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 27.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Lee Jofa |
| Pattern Number | P2025121.530.0 |
| Pattern Name | Ellis Paper |
| Collection | Whitley Hall Wallcovering |
| Width | 27.5" |
| Vert. Repeat | 27.5" |
| Horz. Repeat | 27.5" |
| Unit of measure | ROLL |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | PRETRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |












