P481/02 | Angelique - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | P481-02 |
| Pattern Name | Angelique |
| WEIGHT GSM | 170 |
| Width | 52cm (20¼) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P481/02 | Angelique - Designer Guild Wallpaper
P481/02 | Angelique - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | P481-02 |
| Pattern Name | Angelique |
| WEIGHT GSM | 170 |
| Width | 52cm (20¼) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | P481-02 |
| Pattern Name | Angelique |
| WEIGHT GSM | 170 |
| Width | 52cm (20¼) |
| Repeat CM (INS) | 64cm (25) |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Floral |











