Pdg1120/03 | Brera Grasscloth Charcoal - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1120-03 |
| Pattern Name | Brera Grasscloth Charcoal |
| WEIGHT GSM | 400 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 0cm (0) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1120/03 | Brera Grasscloth Charcoal - Designer Guild Wallpaper
Pdg1120/03 | Brera Grasscloth Charcoal - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1120-03 |
| Pattern Name | Brera Grasscloth Charcoal |
| WEIGHT GSM | 400 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 0cm (0) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1120-03 |
| Pattern Name | Brera Grasscloth Charcoal |
| WEIGHT GSM | 400 |
| Width | 70cm (27 ½) |
| Repeat CM (INS) | 0cm (0) |
| Country of Origin | IT |
| Color | Grey |
| Theme | Solid |











