Pdg1176/01 | Bois De Bouleau Scene 2 - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1176-01 |
| Pattern Name | Bois De Bouleau Scene 2 |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1176/01 | Bois De Bouleau Scene 2 - Designer Guild Wallpaper
Pdg1176/01 | Bois De Bouleau Scene 2 - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1176-01 |
| Pattern Name | Bois De Bouleau Scene 2 |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1176-01 |
| Pattern Name | Bois De Bouleau Scene 2 |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27.5591") |
| Repeat CM (INS) | 300 |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Trees |











