Pdg1140/03 | Achara Azure - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1140-03 |
| Pattern Name | Achara Azure |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1140/03 | Achara Azure - Designer Guild Wallpaper
Pdg1140/03 | Achara Azure - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1140-03 |
| Pattern Name | Achara Azure |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1140-03 |
| Pattern Name | Achara Azure |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Green |
| Theme | Geometric |











