P6021126-8 | Forms Vinyl, Black - Donghia Wallpaper - P6021126.8.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021126.8.0 |
| Pattern Name | Forms Vinyl |
| Collection | Donghia |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 57.78" |
| Horz. Repeat | 52" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P6021126-8 | Forms Vinyl, Black - Donghia Wallpaper - P6021126.8.0
P6021126-8 | Forms Vinyl, Black - Donghia Wallpaper - P6021126.8.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021126.8.0 |
| Pattern Name | Forms Vinyl |
| Collection | Donghia |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 57.78" |
| Horz. Repeat | 52" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Original: $315.00
-65%$315.00
$110.25Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021126.8.0 |
| Pattern Name | Forms Vinyl |
| Collection | Donghia |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 57.78" |
| Horz. Repeat | 52" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












