P6021127-11 | Forms Vinyl, Silver - Donghia Wallpaper - P6021127.11.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021127.11.0 |
| Pattern Name | Forms Vinyl |
| Collection | Donghia |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 57.78" |
| Horz. Repeat | 52" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P6021127-11 | Forms Vinyl, Silver - Donghia Wallpaper - P6021127.11.0
P6021127-11 | Forms Vinyl, Silver - Donghia Wallpaper - P6021127.11.0
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021127.11.0 |
| Pattern Name | Forms Vinyl |
| Collection | Donghia |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 57.78" |
| Horz. Repeat | 52" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | P6021127.11.0 |
| Pattern Name | Forms Vinyl |
| Collection | Donghia |
| Width | 52" |
| Vert. Repeat | 57.78" |
| Horz. Repeat | 52" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VINYL - 100% |
| Finish | NON WOVEN POLYESTER BACKED ; |
| Clean Code | Z |
| Durability | 0 |
| Color | Grey |
| Theme | Abstract |
| Notes | 0 |












