P8025102-6 | Leves Wc, Cognac Abstract - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025102.6.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025102.6.0 |
| Pattern Name | Leves Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 39.37" |
| Vert. Repeat | 18.5" |
| Horz. Repeat | 5.51" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | COGNAC |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

P8025102-6 | Leves Wc, Cognac Abstract - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025102.6.0
P8025102-6 | Leves Wc, Cognac Abstract - Brunschwig & Fils Wallpaper - P8025102.6.0
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025102.6.0 |
| Pattern Name | Leves Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 39.37" |
| Vert. Repeat | 18.5" |
| Horz. Repeat | 5.51" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | COGNAC |
| Theme | Abstract |
Original: $201.60
-65%$201.60
$70.56Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brunschwig & Fils |
| Pattern Number | P8025102.6.0 |
| Pattern Name | Leves Wc |
| Collection | Madeleine Castaing Wallcovering Ii |
| Width | 39.37" |
| Vert. Repeat | 18.5" |
| Horz. Repeat | 5.51" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | NON WOVEN - 100% |
| Finish | UNTRIMMED ; |
| Clean Code | Z |
| Color | COGNAC |
| Theme | Abstract |












