Pdg1106/01 | Fleur De Nuit - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1106-01 |
| Pattern Name | Fleur De Nuit |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1106/01 | Fleur De Nuit - Designer Guild Wallpaper
Pdg1106/01 | Fleur De Nuit - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1106-01 |
| Pattern Name | Fleur De Nuit |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Abstract |
Original: $630.00
-65%$630.00
$220.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1106-01 |
| Pattern Name | Fleur De Nuit |
| WEIGHT GSM | 167 |
| Width | 70cm (27 1/2") |
| Repeat CM (INS) | 300cm (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Pink |
| Theme | Abstract |












