Pdg1203/02 | Raku Patchwork - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1203-02 |
| Pattern Name | Raku Patchwork |
| WEIGHT GSM | 465 |
| Width | 68.5cm (26.9685") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Pdg1203/02 | Raku Patchwork - Designer Guild Wallpaper
Pdg1203/02 | Raku Patchwork - Designer Guild Wallpaper
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1203-02 |
| Pattern Name | Raku Patchwork |
| WEIGHT GSM | 465 |
| Width | 68.5cm (26.9685") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |
Original: $625.80
-65%$625.80
$219.03Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Designer Guild |
| Pattern Number | PDG1203-02 |
| Pattern Name | Raku Patchwork |
| WEIGHT GSM | 465 |
| Width | 68.5cm (26.9685") |
| Repeat CM (INS) | 300 (118") |
| Country of Origin | UK |
| Color | Multi Color |
| Theme | Abstract |












