S3700 Grain | Texture, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3700 Grain |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 37.83% Pcr Polyester, 29.33% Polyester, 19.31% Rayon, 13.53% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3700 Grain | Texture, Beige - Greenhouse Fabric
S3700 Grain | Texture, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3700 Grain |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 37.83% Pcr Polyester, 29.33% Polyester, 19.31% Rayon, 13.53% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Beige |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3700 Grain |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 37.83% Pcr Polyester, 29.33% Polyester, 19.31% Rayon, 13.53% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Beige |












