S3724 Chrome | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3724 Chrome |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 63.47% Olefin, 36.53% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3724 Chrome | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
S3724 Chrome | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3724 Chrome |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 63.47% Olefin, 36.53% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3724 Chrome |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 63.47% Olefin, 36.53% Cotton |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |












