S3740 Gravel | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3740 Gravel |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 53.68% Cotton, 23.62% Polyester (Uv), 21.79% Olefin, .91% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S3740 Gravel | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
S3740 Gravel | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3740 Gravel |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 53.68% Cotton, 23.62% Polyester (Uv), 21.79% Olefin, .91% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |
Original: $98.00
-65%$98.00
$34.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S3740 Gravel |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | USA |
| Content | 53.68% Cotton, 23.62% Polyester (Uv), 21.79% Olefin, .91% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |












