S7344 Truffle | Solid, Brown - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7344 Truffle |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 54% Linen, 38% Viscose, 8% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7344 Truffle | Solid, Brown - Greenhouse Fabric
S7344 Truffle | Solid, Brown - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7344 Truffle |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 54% Linen, 38% Viscose, 8% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7344 Truffle |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 54% Linen, 38% Viscose, 8% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Brown |













