S7428 Havana | Solid, Brown - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7428 Havana |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7428 Havana | Solid, Brown - Greenhouse Fabric
S7428 Havana | Solid, Brown - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7428 Havana |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Brown |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7428 Havana |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 70% Cotton, 30% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Brown |













