S7375 Feldgrau | Floral, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7375 Feldgrau |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Floral |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7375 Feldgrau | Floral, Green - Greenhouse Fabric
S7375 Feldgrau | Floral, Green - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7375 Feldgrau |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Floral |
| Color | Green |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7375 Feldgrau |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Floral |
| Color | Green |














