S7392 Cedar | Paisley, Red - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Product# S7392 Cedar
. Enjoy this superb Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7392 Cedar |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Paisley |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7392 Cedar | Paisley, Red - Greenhouse Fabric
S7392 Cedar | Paisley, Red - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Product# S7392 Cedar
. Enjoy this superb Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7392 Cedar |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Paisley |
| Color | Red |
$98.00
S7392 Cedar | Paisley, Red - Greenhouse Fabric—
$98.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Product# S7392 Cedar
. Enjoy this superb Fabric. Memo available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7392 Cedar |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Paisley |
| Color | Red |












