S7410 Coriander | Toile, Tan - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Product# S7410 Coriander
. Enjoy this impressive Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7410 Coriander |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 97% Cotton, 3% Linen |
| Theme | Toile |
| Color | Tan |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7410 Coriander | Toile, Tan - Greenhouse Fabric
S7410 Coriander | Toile, Tan - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Product# S7410 Coriander
. Enjoy this impressive Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7410 Coriander |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 97% Cotton, 3% Linen |
| Theme | Toile |
| Color | Tan |
$98.00
S7410 Coriander | Toile, Tan - Greenhouse Fabric—
$98.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Product# S7410 Coriander
. Enjoy this impressive Fabric. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7410 Coriander |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 97% Cotton, 3% Linen |
| Theme | Toile |
| Color | Tan |












