S7509 Ochre | Paisley, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric Item# S7509 Ochre
. Enjoy this rare Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7509 Ochre |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Paisley |
| Color | Yellow/Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7509 Ochre | Paisley, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
S7509 Ochre | Paisley, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric Item# S7509 Ochre
. Enjoy this rare Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7509 Ochre |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Paisley |
| Color | Yellow/Gold |
$128.00
S7509 Ochre | Paisley, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric Item# S7509 Ochre
. Enjoy this rare Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7509 Ochre |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | India |
| Content | 50% Cotton, 35% Viscose, 15% Linen |
| Theme | Paisley |
| Color | Yellow/Gold |












