S7514 Tapestry | Paisley, Multi Color - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric SKU# S7514 Tapestry
. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7514 Tapestry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 55% Linen, 45% Rayon |
| Theme | Paisley |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7514 Tapestry | Paisley, Multi Color - Greenhouse Fabric
S7514 Tapestry | Paisley, Multi Color - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric SKU# S7514 Tapestry
. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7514 Tapestry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 55% Linen, 45% Rayon |
| Theme | Paisley |
| Color | Multi Color |
$88.00
S7514 Tapestry | Paisley, Multi Color - Greenhouse Fabric—
$88.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric SKU# S7514 Tapestry
. Enjoy this dazzling Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7514 Tapestry |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | Pakistan |
| Content | 55% Linen, 45% Rayon |
| Theme | Paisley |
| Color | Multi Color |












