S7521 Plum | Floral, Red - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7521 Plum |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 NFPA 260 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 70% Cotton, 30% Rayon) |
| Theme | Floral |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

S7521 Plum | Floral, Red - Greenhouse Fabric
S7521 Plum | Floral, Red - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7521 Plum |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 NFPA 260 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 70% Cotton, 30% Rayon) |
| Theme | Floral |
| Color | Red |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | S7521 Plum |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 NFPA 260 |
| Country of origin | India |
| Content | 52% Cotton, 48% Polyester (Embroidery: 70% Cotton, 30% Rayon) |
| Theme | Floral |
| Color | Red |














